Ekoškolka na farmě

 • Obrázek kontaktu

  Lucie Havlíčková

  Hlavní průvodce a koordinátor

  Žiju s celou rodinou na farmě.Mám tři děti a skvělého muže.

  Život v přírodě se spoustou dětí byl můj sen, který si plním.Mít možnost je pozorovat v jejich přirozeném prostředí vnímám jako dar. Děti a příroda jsou pro mě ti největší učitelé.

  Jinak jsem prošla nejrůznějšími kurzy jako akreditovaný kurz MŠMT Chůva pro předškolní zařízení, Montessorri předškolní pedagogika, Respektovat a být respektován, Naomi Aldort- kurzy vychováváme děti a rosteme s nimi, absolventka terapeutické metody Cesta a Casta pro děti (Brandon Bays), Kineziologie, Permakultura a další...

 • Obrázek kontaktu

  Zuzana Kůrková

  průvodce

  Je spolutvůrcem Ekoškolky na farmě.

  Ve školce s dětmi zpívá a hraje na všechny možné i nemožné nástroje.

  Je absolventka Gymnázia a SOŠ Hostinné, maturita z psychologie, speciální pedagogiky, sociální péče a pečovatelství. Momentální pracovní pozice je ošetřovatelka na chirurgickém oddělení ve Vrchlabské nemocnici. Absolventka kurzu Respektovat a být respektován, a terapeutické metody Cesta (Brandon Bays). Praxe v jeslích, v mateřské školce, výuka a volnočasovým program pro děti předškolního věku a žáky 1.stupně základní školy ve Vrchlabské nemocnici na dětském oddělení, praxe v nízkoprahovém centru v Chrudimi, Vrchlabské diakonii. Maminka dvou dětí (6let a 3roky)

 • Obrázek kontaktu

  Šárka Kocourková

  průvodce

  již druhým rokem provází děti a celoživotním povoláním je dětská zdravotní sestřička.

  Má kurzy Reiki, masáže dětí a kojenců, kurzy první pomoci